Witamy na stronie Krakowskiego Duszpasterstwa Prawników
Witamy na stronie Krakowskiego Duszpasterstwa Prawników
Witamy na stronie Krakowskiego Duszpasterstwa Prawników

Krakowskie Duszpasterstwo Prawników zaprasza na Mszę św. w intencji zmarłych prawników 20 listopada 2022 r. o godz. 18.00 w Kościele Sióstr Duchaczek przy ul. Szpitalnej 12.

Naszą modlitwą chcemy objąć zmarłych w ostatnich latach prawników wszystkich korporacji. 

 

1 października 2022 roku odbędzie się Ogólnopolska Pielgrzymka Prawników na Jasną Górę. Duszpasterstwo Prawników Archidiecezji Krakowskiej zaprasza wszystkich do uczestnictwa w tym wydarzeniu. 

Bardzo proszę o zgłaszanie chęci wspólnego wyjazdu na pielgrzymkę na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Jeżeli będzie wystarczająca ilość chętnych zorganizujemy transport busem. 

10 lipca 2022 r. o godz. 10.00 w Bazylice Mariackiej w Krakowie zostanie odprawiona Msza Święta w intencji śp. ks. Prałata Jana Pasierbka - wieloletniego duszpasterza prawników Archidiecezji Krakowskiej - w drugą rocznicę jego śmierci.  

Wraz ze Stowarzyszeniem Ars Legis im. św. Ivo Helory - patrona prawników zapraszamy na XIX Święto Prawników 19 maja 2022 r. 

Część I - Colegium Maius - godz. 17.00 

Część II - Msza Św. w Kolegiacie św. Anny - godz. 19.30 

Duszpasterstwo Prawników Archidiecezji Krakowskiej serdecznie zaprasza wszystkich prawników na Rekolekcje Wielkopostne dla Prawników 

Temat rekolekcji: "Od powietrza, ognia, głodu i wojny... zachowaj nas Panie"

Rekolekcje odbędą się w dniach 10-12 kwietnia 2022 r. o godz. 19.30 w Kościele sióstr Bernardynek, ul. Poselska 21 w Krakowie.

Rekolekcje poprowadzi o. Jan Andrzej Kłoczowski, OP

W trakcie rekolekcji wystąpią: 

Katarzyna Oleś-Blacha - sopran 
Dmytro Holevenko - gitara klasyczna 
i inni... 

Zostanie wykonany utwór: Josepha Heydna "Siedem ostatnich słów Chrystusa na krzyżu" w aranżacji na kwartet smyczkowy

 

Idź do góry
JSN Ferado 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework